Specjalistyczny szampon do pielęgnacji włosów FX5 La Vitta intensywnie odbudowuje włosy. Łagodnie myje włosy i skórę głowy, skutecznie usuwa brud, nadmiar sebum oraz toksyny i zanieczyszczenia. Odżywia i nawilża kosmyki i skórę głowy oraz działa antyseptycznie. Innowacyjna receptura szamponu Medical Shampoo FX5 wnika w cebulki włosów, nasyca je składnikami odżywczymi. Dzięki temu wzmacnia, naprawia i zagęszcza włosy oraz pobudza je do wzrostu. Szampon polecany jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju włosów, również osłabionych i skłonnych do wypadania. Jego regularne stosowanie sprawia, że włosy stają się wypielęgnowane, sprężyste, mocniejsze, zdrowe i pełne blasku.

 

Sposób użycia: Szampon nie jest sztucznie zagęszczany i zawiera mikronizowane substancje stałe. W związku z tym przed aplikacją kosmetyku należy energicznie wstrząsnąć butelką, by wymieszać składniki odżywcze. Nanieść szampon na mokre włosy, masować przez kilka minut i spłukać ciepłą wodą.

 

W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów warto połączyć stosowanie Medical Shampoo FX5 z maską do włosów Medical Mask Fx5.

Na stanie: 99

Produkt nie zawiera:

substancje

99,00 zł
Brutto